Katru dienu mēs dzirdām par energoresursu sadārdzinājumu un uzdodam sev jautājumu :'' Kādu apkures veidu izvēlēties?'' Neskatoties uz patstāvīgi pieugošām elektrības cenām, gaisa siltumsūknis paliek par izvēli Nr1.

Ja mēs salidzināsim cik izmaksā viens kW siltuma saražots ar dažadiem apkures veidiem mēs varam redzēt Panasonic gaiss-gaiss siltumsūkņa acīmredzamu priekšrocību. Panasonic Nordic siltumsūkņi var saražot siltumu divas reizes lētāk par LPG un dizeli, bet ja jūs izmaktojat elektro apkuri vai jonu katlu ,tad jums ir iespēja samazināt savus izdevumus lidz pat trijām reizēm. šajā gadījumā iekarta atmaksāsies 1,5 - 2 gadu laikā.

Siltumsūkņu sērija HE var būt inresesanta maģistrālās gāzes lietotājiem, ja jūs uzstādīsiet šīs serijas siltumsūkni ,tad jūs varat samazināt savas apkures izmaksas uz 25% ,kas arī dod jūtamu ekonomiju!

Panasonic siltumsūkņus izvēlās  daudz cilvēku kuri izmanto malkas apkuri . Šie klienti iegūst komfortablu un ekonomisku apkuri kura ir tikai par 10-20% dargāka par malkas apkuri. Galvenā priešrocība ir tā ,ka klientam vairs nav nepieciešams kurināt krāsni katru dienu- septiņus mēnešus gadā ,bet gad paris nedeļas ziemas laikā. Citiem tā ir ispēja doties ilgi gaidītā atvaļinājumā un nav jauztraucās par māju savas prombūtnes laikā. Citiem tā ir iespeja palīdzet saviem vecākiem, kuriem veselība neļauj nodarboties at malkas nešanu un kurināšanu.

Ir arī daudz klientu kuriem ir vasarnīcas , tā saucamās brīvdienu mājas uz kurām ģimene dodās nedeļas nogalē.
Protams jūs gribat ierasties siltās un omulīgās telpās , bet bieži to nav iespējams realizēt ! Ja jūs atstāsiet ieslēgtus elektro radiātorus tad jūs saņemsiet šoku ieraudzot savus elektrības teiķinus. Ja jūs izmantosiet jaudīgu kamīnu , tad jums ierodoties vasarnīcā, tas būs jākurina vairākas stundas ,lai iegūtu velamo temperatūru un komfortu visās telpās. Bet šis paņemiens jums neļaus ziemā izmantot ūdeni un kanalizāciju ! Ko darī ?

Ir risinājums - Panasonic Nordic siltumsūkņu modeļi ar +8/10C grādu uzturēšanu. Darbības princips ir vienkārš ,telpās tiek uztureti +8C vai +10C , kas ļauj saglabāt neskartu visu vasarnīcas iedzīvio ,kā arī nav nepieciešams noliet sanitāro ūdeni ! Šajā režīmā siltumsūknis paterē ļoti maz elektroenerģijas , vidēji 10-25 Ls/ mēnesī.
Ierodoties vasarnicā jus ieslēdzat siltumsūkni uz 21C un vairāku stundu laikā vasarbnīcā jūs sasniegsiet komfortablu temperatūru. Kā papildus opciju mēs piedāvājam iegādāties jums Wi-Fi moduli Intesis Home , ar kura palīdzibu jūs pilnībā attālināti varat kontrolēt savu siltumsūkni no viedtāluņa vai datora . Tas nozīmē ka jūs varat dienu pirms došanās uz vasarnīcu aizsūtīt komandu sildīt +21C un nakošā dienā ierodoties vasarnīcā ar ģimeni, jūs varēsiet baudīt dabu un mieru ,nevis nodarboties ar neiteresantu mehanisku darbu -krasns kurināšanu !

 

Pirmo reizi Latvijā tiek piedāvāta 7 gadu garantija uz gaiss-gaiss siltumsūkņiem !

 

 

2013.gada Nordic modeļiem tiek piedāvāta 7 gadu garantija bez āra temperatūras ierobežojuma !

 

Panasonic jau vairāk ,kā divdesmit garus ir vadošais gaiss-gaiss siltumsūkņu piegādātājs Skandināvijas valtīs.

Ik gadu Skandināvijā Panasonic realizē vairāk kā 120 000 gaiss-gaiss siltumsūkņu, pateicoties tam Panasonic ieņem lielāko tirgus daļu šajā tirgus sementā. Tas tiek panākts pateicoties Panasonic siltumsūkņu labākajiem nozarē tehnisajiem datiem apvienojumā ar izcilu iekārtu drošumui !

Jau vaurāk kā 10 gadus Skandināvijas tirgū Panasonic nodrošina saviem siltumsūkņiem 5 gadu garantiju.

Bet viss apkārt mums strauji mainās un atīstās.Tāpēc mēs jau šodien speram soli pretīm klientam un  piedāvājam jums 7 gadu garantiju uz visu Panasonic siltumsūkni ,bez āra temperatūras ierobežojuma.

7 gadu garantija tiek piedāvāta uz šadiem jaunajiem 2020./2021. gada modeļiem

 

SIA”RIKON AC” ir sertificēts Panasonic situmsūkņu servisa centrs ar 26 gadu darba pieredzi

Latvijā. Mūsu uzdevums ir garantijas un pēcgarantijas servisa nodrošināšana Latvijā.

Esam izveidojuši plašu servisa tīklu visā Latvijas teritorijā, lai jebkurš Panasonic siltumsūkņa lietotājs varētu saņemt augsti kvalitatīvu un operatīvu servisu visā Latvijas teritorijā netakarīgi no atrašanās vietas .

Latvijā strādā vairāk par 3000 Panasonic Nordic gaiss-gaiss siltumsūkņiem !

Visiem Pananasonic siltumsūkņiem tiek nordošināta 5 gadu garantija !

Ikgadējā tehniskā apkope !

Siltumsūkņu pārdošanas, uzstādīšanas un apkalpošanas īpatnības.

  Siltumsūkņu sistēmas ilga un droša darbība ir atkarīga no vesela pasākumu kompleksa realizācijas.Principiāli svarīgi, lai siltumsūkņu apreiķinu, pārdošanu, piegādi, uzstādīšanu, garantijas apkalpošanu un remontu veic viena un tā pati firma,yikai tādā gadījumā var garantēt siltumsūkņa sistēmas nevainojamu darbību ilgā laika periodā. Pretējā gadījumā, ja siltumsūkni pārdod viena organizācija, bet tā uzstādāšanu veic citi (pieaicināti meistari), tad siltumsūkņa pircējam nav pie kā meklēt palīdzību problēmu gadījumā (neviens ne par ko neatbildēs). Pieredze rāda, ka šis apgalvojums ir spēkā jebkuras markas siltumsūknim.

Siltumsūkņu ikgadējās tehniskās apkopes nepieciešamība.

Siltumsūknim strādājot caur tā ārējo bloku (kondensātoru) stundas laikā tiek izsūknēts 1.2-2 tūkstoši m3 ārējā gaia. Šajā gaisā ir ārējie putekļi, sodrēji, augu putekšņi utt. Tie visi nosēžas uz kondensātora virsmas, pasliktina tā siltumapmaiņu un galu galā vienkārši “aizsprosto” siltumsūkņa ārējo bloku. Tas strauji samazina sildīšanas efektivitāti, kā arī pārkārsēšanās rezultātā var iziet no ierindas siltumsūkņa kompresors. Kā saka speciālisti: sadedzis kompresors – nāve siltumsāknim. Eļļas koksēšanās dēļ nepieciešams mainīt visas maģistrāles, atlodēt un izmazgāt kondensātoru un iztvaikotāju, nomainīt kompresoru ar darbietilpīgu metodi (lodējot) utt.. Ar vārdu sākot, lētāk ir nomainīt visu siltumsūkni, nekā to remontēt. Analoģiska situācija ir ar siltumsūkņa iekšējo bloku (iztvaikotāju), tikai netīrumi citi – putekļi telpā, dūmi, tauki utt. Tāpāc ne retāk kā vienu reizi gadā kondensātora un iztvaikotāja virsmas nepieciešams rūpīgi attīrīt.Bet tas vēl nav viss. Kondensātora dzesēšanas kontūra iekšienē zem liela spiediena (30 atm.) cirkulē super tekoša gāze “freons” R-410A (hladogens). Dažādu iemeslu dēļ (lasteku sitieni, temperatūras straujas izmaiņas utt.) maģistrālo cauruļu sieniņās var rasties mikroplaisas, caur kurām hladogens var pakāpeniski izplūst. Ja to savlaicīgi nepamana un nepapildina agregātu, tad ievērojams hladogena zaudējums noved pie gaisa iesūkšanās maģistrālēs, eļļas oksidēšanos, kompresora pārkāršanu un tā ieķīlēšanos, bet tālāk – sekas skatīt augstāk. Tāpēc ne retāk kā 1 reizi gadā nepieciešams veikt siltumsūkņa dzesēšanas kontūra visu darbības parametru pārbaudi un, nepieciešamības gadījumā, likvidēt “freona” mikro noplūdi un papildināt tā daudzumu līdz normai.

Citiem vārdiem sakot, veicot siltumsūkņa regulāru apkopi tiek veiktas noteiktas darbības, kuras garantē tā ilgu un efektīvu darbību. Firmas “RIKON” kopā ar sadarbības partneriem visā Latvijā, pilnā apjomā nodrošina pārdoto un uzstādīto Panasonic siltumsūkņu regulāru apkopi

Latvijā mēs esam uzstādījuši vairāk ,kā 3500 Panasonic gaiss-gaiss siltumsūkņu.

Dažus piemērus jūs varat apskatīt apmeklējot mūsu objektu foto galeriju.

Rekvizīti


SIA''RIKON AC''


Panasonic siltumsūkņu oficiālais izplatītājs uz sertificēts servisa centrs Latvijā.


Reģistrācijas Nr. LV40003959284
Juridiskā adrese : Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
Banka : AS Swedbanka, HABALV22
LV45HABA0551023721721

 

Aicinām jūs apmeklēt oficiālo Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru salonu Rīgā.

 

 

Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
Tālrunis : +371 67310975
Mobīlais tālrunis : +371 29159425
E-pasts: salons@siltumpumpis.lvOficiālās mājaslapas:


www.siltumpumpis.lv
www.gaiss-udens.lv
www.kondicionieris.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 9.00 - 17.30.
                Brīvdienās : slēgts
               

 

 

Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru oficiālais izplatītājs Latvijā - vairumtirdzniecība .
Aicinām uz sadarbību apkures un HVAC montāžas firmas.

 

 

Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
E-pasts: dileri@siltumpumpis.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 8.30 - 16.30.
                Brīvdienās : slēgts

               

 

Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru sertificēts servisa centrs Latvijā

 

 

Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
Tālrunis : +371 67315538
E-pasts: serviss@siltumpumpis.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 9.00 - 17.00.
                Brīvdienās : slēgts


               

Jūs varat pieteikt tehnisko apkopi Panasonic siltumsūknim vai kondicionierim .

 

 

Tālrunis : +371 67315538
Mobīlais tālrunis : +371 26401906
E-pasts: ta@siltumpumpis.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 9.00 - 17.00.
                Brīvdienās : slēgts

 

 

Kā mūs atrast :

Atveriet lielāku karti !

 

Panasonic siltumsūkņi


Panasonic NORDIC siltumsūkņu galvenās priekšrocības :

 • Gaisa siltumsūkņi Panasonic Nordic Heatpump -Nr1 Skandināvijas tirgū, ik gadu tiek pārdots Skandināvijā virs 120 000 vienībām !
 • 1 000 000 mājsaimnīecības Skandināvijā ir izvēlējušās Panasonic siltumsūkņus !
 • Visi jaunie 2020.gada siltumsūkņi izmanto jauno R32 siltumnesēju. Efektīvāka un jaudīgāka darbība pie Super zemām temperatūrām !
 • Panasonic VZ9 Heatcharge R32 - Nr1  gaiss-gaiss siltumsūknis pasaules tirgū. SCOP=6,2_ klase A+++_Siltumjauda 7,8kW_SEER=10,5_
  Klusais režīms 18dB_Efektīva apsilde līdz -35C_Garantija 5 gadi !! - Pardošanā no 2016.gada marta !!!
 • Jaunais HZ25 Flagship R32 2021.gada modelis - SCOP=5,38 _ klase A+++_Saglabā 3,40kW siltumjaudu līdz -25C _Iebūvēts WiFi modulis_Nanoe X attīrīšanas sistema
  Klusais režīms 18dB_Efektīva apsilde līdz -35C.Garantija 5 gadi !! Pārdošanā no novembra !!!
 • Jaunais LZ25 249 R32 2020.gada modelis - SCOP=5,0 _ klase A++_Saglabā 3,3kW siltumjaudu  līdz -20C _
  Klusais režīms 18dB_Efektīva apsilde līdz -35C.Garantija 5 gadi !! Pārdošanā no novembra !!!
 • Jaunais NZ25 ETHEREA 2020.gada modelis. Saglabā 3,2kW siltumjaudu  līdz -15C  _SCOP=4,9_klase A++_Garantija 5 gadi !
 • Jaunais CZ25 2021.gada modelis. Saglabā 2,7kW siltumjaudu  līdz -15C  _SCOP=4,1_klase A+_Vasarnīcas režīms +8 līdz +15,5C_Garantija 5 gadi !
 • Speciāla konstrukcija nordošina efektīvu apsildi līdz -35C!
 • Modifikācija nepārtrauktai (diennakts) ekspluatācijai Skandināvijas ziemā !
 • Panasonic gaisa siltumsūkņi - komfortabli un ekonomiski risinājumi ziemas mēnešiem !
 • 26.gadu darba pieredze Latvijā ,siltumsūkņu uzstādīšana un servisa apkalpošana no 2002.gada  !
 • Latvijā jau strādā vairāk par 4000 Panasonic siltumsūkņiem (musu foto galerijā vairāk kā 2000 reālo objektu bildes) !
 • 2013.gada maijā tika atvērts specializētaijs Panasonic siltumsūkņu salons Rīgā , Straupes ielā 3, Pļaviniekos.
 • Garantijas un pēcgarantijas serviss visā Latvijā, mēs sadarbojamies vairāk ,kā 40 montažas firmām !
 • Pirmo reizi Latvijā ,garantija uz siltumsūkni 5 gadi ,bez āra temperatūras ierobežojuma !
 • SIA ''Rikon AC'' ir Latvijas Siltumsukņu Asociācijas dibinātājs !

 

 

Panasonic Nordic siltumsūkņi ir izstrādāti speciāli priekš  Skandināvijas  bargajām ziemām.
Nordic siltumsūkņi spēj saglabāt efektīvu darbību pat pie -35 C un zemākām āra temperatūrām.Siltumsūkņu deļiem VE/HZ/LZ/NZ un CZ tiek nodrošināta 5 gadu garantija bez āra temperatūras ierobežojuma.

 

Panasonic VZ9 Heatcharge R32 - Nr1  gaiss-gaiss siltumsūknis pasaules tirgū. SCOP=6,2_ klase A+++_Siltumjauda 7,8kW_SEER=10,5_ Klusais režīms 18dB_Efektīva apsilde līdz -35C_Garantija 5 gadi !!


 Ir pieejams Latvijā !!!

 

 

 

 

 

 

Panasonic - Nr 1 JAPĀNAS siltumsūkņu tirgū !

Japānā jau vairākus gadus Panasonic piedāvā modeļus ar jauno R32 siltumnesēju .

 

 

Svarīgas informācija

                                      

Sadzīves un profesionālie risinājumi.

 

 

IZVĒLOTIES GAISS-GAISS SILTUMSŪKNI GALVENAJS IZVĒLES KRITĒRIJS IR IZVĒLĒTIES

SKANDINĀVIJAS LAIKAPSTĀKĻIEM PAREDZĒTU SILTUMSŪKNI!

 

(LVSSA-Latvijas Siltumsūkņu Asociācijas Dati).

Skandināvijas valstīm paredzētie siltumsūkņu modeļi

(Atšķirīgie tehniskie risinājumi)


Pēdējā laikā visā Baltijā ir parādījusies negatīva tendence! Sakarā ar straujo gaisa siltumsūkņu tirga attīstību un to augošo pieprasījumu,
Latvijā arvien biežāk tiek piedāvāti Āzijai un Eiropai paredzētie kondicionieru modeļi, kuri tiek prezentēti kā siltumsūkņi.
Latvijā reāli šie kondicionieru modeļi aptver ap 70-80 % no visa piedāvājuma!!

 

 

Eiropas reģiona kondicionieri – siltumsūkņi.

 

Dotās iekārtas tiek ražotas Eiropas tirgum. Tās ir iekārtas, kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt telpu dzesēšanu vasarā.

Šīs iekārtas ir spējīgas efektīvi strādāt arī kā siltumsūkņi līdz nelielam salam. Šie modeļi galvenokārt tiek izmantoti tādās valstīs, kā Vācija, Francija, Austrija utt..
Šo valstu galvenā atšķirība no Skandināvijas un Baltijas ir tā, ka gaisa temperatūra ziemā tajās turās robežās no +10 līdz -10oC ar ļoti zemu gaisa mitrumu,
kas ir raksturīgi kontinentālam klimatam.

Eiropā šiem modeļiem darbs pie mīnusa temperatūrām notiek tikai 5-10% no visa apkures sezonas laika (salīdzinājumam: Vācijā vidējā ziema ir par 6 grādiem siltāk nekā Latvijā).

Sakarā ar to šīs iekārtas nav nepieciešams komplektēt ar speciālām Skandināvijas un Baltijas modeļiem obligātām opcijām (tādām kā Scrool kompresors ar paaugstinātu saspiešanas pakāpi, kompresora un kartera apsilde, speciāli liela resursa ventilātoru dzinēji, speciāla programa ledus atkausešana ārējā blokā (defrost) pie zemām temperatūrām utt.)!!

Bet Latvijā galvenokārt tiek tirgoti tieši Dienvideiropai un Austrumeiropai domātie Eiropas modeļi (jo tie ir par 30-40% lētāki, salīdzinājumā ar Skandināvijas modeļiem).

Iegādājoties šos modeļus Latvijā labākajā gadījumā Jūs saņemsiet iekārtu, kurai pārdevējs ir uzstādījis paštaistītu kartera sildošo kābeli (šis kābelis pie mīnuss temperatūrām papildus patērē 50-100 W/h elektroenerģijas, kas reāli samazina siltumsūkņa apsildīšanas koeficienta COP lielumu, par ko iekārtas pārdevējs parasti noklusē).

 

 

Skandināvijas reģionam paredzetie siltumsūkņu modeļi.

 

 

Dotie modeļi tiek ražoti speciāli Skandināvijas reģionam (kas ir vistuvākais Baltijas klimatam). Principiālā atšķirība ir tā, ka Skandināvijas modeļi ir paredzēti nepārtrauktam diennakts
darbam ziemeļvalstu ziemā pie zemām temperatūrām (līdz -25oC – -35oC) un ar paaugstinātu mitruma daudzumu gaisā (ziemeļu piejūras klimats).
Šie modeļi Skandināvijā tiek izmantoti kā pamatapkure visu apkures sezonu (astoņus mēnešus gadā).
Visiem nopietnajiem Ražotājiem ir speciāli siltumsūkņu modeļi tieši Skandināvijas reģionam.
Šajos modeļos realizēti īpaši tehniskie risinājumi.

 

Svarīgākie no tiem:

 • Programnodrošinājums, kas palīdz saglabāt pēc iespējas labāku apsildīšanas koeficientu COP un efektīvu ledus atkausēšanu ārējā blokā (defrost) pie pazeminātām temperatūrām.
 • Kartera apsildes sistēma – nodrošina kondensāta izvadīšanu no ārējā bloka, pie zemām ārējā gaisa temperatūrām un liela gaisa mitruma.
 • Kompresora apsildes sistēma – ieslēdzas, kad siltumsūknis ir izslēgts (pie mīnuss temperatūras). Tas ir nepieciešams, lai nepieļautu hidraulisko triecienu kompresora palaišanās
  brīdī pie super zemām temperatūrām (zemāk par -30oC).
 • Speciāli iekšējā un ārēja bloku ventilātoru motori (paredzēti nepārtrauktai diennakts ekspluatācijai ziemas apstākļos).
 • Scrool kompresors – ar paaugstinātu saspiešanas pakāpi.
  Šos modeļus atšķirt ir samērā viegli – jāskatās vai ražotājs ir norādījis, ka ir iespējama darbība pie ārējās temperatūras -25oC līdz  -35oC . Ja uzrādīta temperatūra -15оС (kā likums – islaicīgi)
  – šie modeļi ir domāti Centrāleiropai, bet ja uzrādīta temperatūra -5 оС – tad Dienvideiropai.

Kā Jūs saprotat, Ražotāji ne vienkārši tā ir gatavi ieguldīt papildus līdzekļus Skandināvijas modeļos.
Mērķis ir vairāk nekā saprotams – nodrošināt savu produktu augstu efektivitāti un paaugstinātu drošību Skandināvijas specifiskajiem laika apstākļiem.

 

Sakarā ar augstāk minēto, lai izvēlētos sev patiešām pareizos siltumsūkņus, pārliecinieties vai Jums tiek piedāvāti modeļi atbilsoši Latvijas laika apstākļiem. Pretējā gadījumā dārga iekārta var pilnīgi iziet no ierindas jau pirmajā ziemā (hidrotrieciens vai kompresora iestrēgšana, ārējā iztvaikotāja neatgriezeniska deformācija, ventilātora salūšana utt.),
bet negodīgs pārdevējs var noņemt garantiju, atsaucoties uz to, ka iekārta ir strādājusi pie neatļautas temperatūras (zemāk par -15оС).

 

Ņemot vērā augstāk minēto galvenā prasība izvēloties gaiss-gaiss siltumsukni , Jums jāpārliecinās ka piedāvātajs siltumsūknis paredzētiem darbam pie āra temperatūras -25oC (vai zemākai temperatūrai). Minētā prasība ir jāapstiprina ražotājam vai  sertificētam servisa centramar Latvijā ar attiecīgu dokumentu.

        Ierīkojot apkures sistēmu uz Panasonic gaisa siltumsīkņu bāzes, papildus jau minētajam ekonomiskumam un pārējām minētajām priekšrocībām tiek iegūts svaigs gaiss (siltumsūkņi ir apgādāti ar aktīviem gaisa attīrīšanas filtriem un jonizātoriem).
Kā parāda mūsu 26 gadu pieredze, īpaši aktuāla ir piedāvājamo gaisa siltumsūkņu izmantošana nelielās mājās, vasarnīcās un dzīvokļos, ja pašlaik tur lieto krāsns vai elektrisko apkuri.Šeit alternatīva gaisa siltumsūkņiem vienkārši nepastāv. Patiešām, pie samērā nelieliem izdevumiem un montāžas vienas dienas laikā, lietotājs iegūst principiāli jaunu un komfortablu apkures sistēmu, kura strādā pilnīgi automātiskā režīmā bez cilvēka piedalīšanās.


Vasarā šie gaisa siltumsūkņi strādā kā augstas klases kondicionieri.

Garantija Panasonic gaisa siltumsūkņiem ir vienkārši unikāla – 5 gadi!

Latvijā Panasonic siltumsūkņi apsilda vairāk kā  4000 siltumsūkņu (Skandināvijā vēl vairāk – 1 000 000 mājas). 

Panasonic siltumsūkņi , Panasonic siltusukni , Panasonic kondicionieri , Panasonic Nordic , Apkure , Lēta apkure , ekonomiska apkure , gaiss gaisa ūdens

Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru oficiālais izplatītāis un sertificēts servisa centrs Latvijā , kopš 1998.gada !

 

Sadarbības partneri :

                           

 

Copyright © 1998-2021 "RIKON AC"